Matrace novej generácie

Ahoj. Čo robíš?

Spím si. Vieš, hocikedy keď sa mi zachce, spím si.

Viac ako 20 rokov vyrábame pod Tatrami kvalitné matrace. Teraz sme sa rozhodli uľahčiť Ti rozhodnutie, aký matrac si zvoliť pre svoj spánok.  Všetky modely matracov SPIMSI sú moderné, svieže a kvalitne spracované . Tisíce spokojných zákazníkov rôznych matracov BENAB nás inšpirovalo vytvoriť novú generáciu matracov SPIMSI pre nové generácie zákazníkov. Vo výrobe matracov SPIMSI sa využívajú najnovšie typy technológií, moderné a ekologicky nezávadné materiály.

  • matrace SPIMSI sú špeciálne navrhnuté pre moderných ľudí každého veku, preto moderné vnútorné materiály, moderné poťahy, moderné farby a tvary
  • pravidelne kontrolujeme kvalitu materiálov od našich dodávateľov ako sú peny, pružiny, rôzne moderné vrstvy matracov
  • máme prepracovaný logistický systém priamej dopravy matracov z výroby ku klientovi vďaka úzkym  spoluprácam s partnerskými e-shopmi
  • na matrace SPIMSI získavaš garanciu od 2 do 5 rokov
  • kladieme veľký dôraz na hygienu v rámci celého výrobného procesu ISO 9001 a sviežu arómu každého matraca

V kolekcii SPIMSI pre Teba vyberáme tipy na najlepšie matrace vo všetkých cenových úrovniach.

#1 SPIMSI ZDRAVO

Pre uvoľnenie a predchádzanie bolestiam chrbta počas spánku

Matracový favorit zložený z najmodenejších a najzdravších vrstiev aké terajšie technológie priniesli vo svete. SPIMSI Zdravo je nielen pre tých, ktorí majú zdravotné problémy.  Zároveň vďaka prierezom je výborne prevzdušnený a na povrchu sa o regeneráciu pokožky stará príjemný mäkký poťah so striebornými zložkami. 

#2 SPIMSI SVIEŽO

Pohodlie dvojitej tvrdosti a liečivá aróma

Objav v modeli SPIMSI SVIEŽO netradičnú kombináciu zdravého pružinového matraca dvojitej tvrdosti s modernou antibakteriálnou penou  a s poťahom s výťažkami z morských rias Spirulina. Skvelá voľba pre ľudí, ktorí obľubujú pohodlie pružinového matraca a chcú zdravo dýchať i počas spánku.

#3 SPIMSI LENIVO

Zdravý spánok i pre tých čo sa v noci zapotia

Dopraj si leňošenie každú peknú chvíľu. A k tomu luxusný pocit pamäťovej lenivej peny, ktorá ťa pritúli a matrac sa prispôsobí tvojim ladným krivkám… Pod lenivou penou je pevná moderná penová konštrukcia jadra, ktorá sa postará o zdravé spanie.  

Title, click to edit.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Button

Ako vybrať ideálny matrac?

VEĽKÝ SPRIEVODCA VÝBEROM MATRACOV

Poradíme Ti ako sa zorientovať pri nákupe ideálneho matraca pre tvoj chrbát, spôsob spania i tvoju peňaženku 🙂

Ďalšie SPIMSI obľúbené moderné matrace

Začnite písať aby ste videli produkty, ktoré hľadáte.