-22 % Zľava

Matrac SPIMSI Dreamy

509,00 od 399,00 

-22 % Zľava

Už od 50 € mesačne alebo 0 % RPMN s Quatro. Vypočítať splátky

-22 % Zľava
Vyberte si rozmer

Štandardné rozmery

Zadať vlastný rozmer (atypický rozmer)

x =

Dopraj si POHODLIE. Vychutnaj si RELAX. Užívaj si a SNÍVAJ.

premiovy matrac spimsi 2 dreamy infografika

SPIMSI Dreamy™ je 20 cm vysoký prémiový matrac navrhnutý pre osviežujúci spánok s využitím AirRefresh ® technológie a perfektnej kombinácie inovatívnych materiálov ako latex a pamäťová visco pena.

Funkcie a výhody:

 • Exkluzívna latexová pena zabezpečí jemnosť i v tvrdej variante matraca
 • Adaptívna 2 cm pamäťová pena sa prispôsobí vašim kontúram a postave
 • AirRefresh® technológia udržuje optimálnu teplotu počas spánku
 • Zlepšená cirkulácia vzduchu v matraci zaisťuje čerstvosť
 • odolný dizajn a praktické vychytávky oceníte počas dlhých rokoch používania
Detaily materiálov

ClimaSoftTouch™ – Latexová vrstva je navrhnutá pre vysoké pohodlie, jemný hebký dojem z matraca a priedušnosť. Pena s hrúbkou 3 cm a hustotou 60 kg/m³ je vyrobená z kombinácie prírodného a syntetického latexu. Vďaka zvýšenej perforácii tento materiál ponúka vylepšenú vzdušnosť, čo je ideálne pre užívateľov hľadajúcich matrac, ktorý zaisťuje cirkuláciu vzduchu a zabraňuje prehrievaniu počas spánku.

ComfortMemoryLayer™ – Komfortná VISCO pena je synonymom pre adaptabilitu matraca. S 2 cm vysokou penou, hustotou 50/16 a jemnou bielou farbou, táto pamäťová vrstva bez perforácie zabezpečuje primerané prispôsobenie sa matraca k telu, čo prispieva k pohodlnému ležaniu, čo podporuje kvalitný odpočinok.

AirRefresh™ technológia – umožňuje prirodzené prúdenie vzduchu vnútri matraca vďaka unikátnej 1 cm vysokej mriežke z trvácneho ekologicky nezávadného materiálu. Zabezpečuje efektívne vetranie a udržanie sviežosti. Táto medzivrstva nielenže podporuje lepšiu cirkuláciu vzduchu, ale aj predlžuje životnosť matraca tým, že zabraňuje akumulácii vlhkosti a tepla.

Penové jadro matraca AeroCore™ je zosobnením inovácie a trvanlivosti s využitím modernej MDI peny. S hustotou 38 kg/m³ prináša táto pena spoľahlivú podporu a dlhotrvajúci komfort. Zvislé dierovanie po celej výške zabezpečuje vynikajúcu ventiláciu a prispieva k optimálnej termoregulácii.

Poťah a starostlivosť o matrac

Prémiový VOGUE Bamboo poťah s bambusom

 • Príjemný snehovobiely prémiový poťah Vogue s pásikovým vzorom a rýchloschnúcou funkciou
 • Horný poťah Vogue- je prateľný v 40° C
 • Zloženie: 72 % polyester, 28 % viskóza (bambusové vlákno)
 • Bočná látka Ozzano – Zloženie: 53 % Viskóza, 47 % Polyester „
 • Pevná odolná protišmyková látka SPIMSI pre bezproblémové uloženie i na starších lamelových roštoch, drevených neopracovaných roštoch prípadne na dizajnových paletách
 • OEKO TEX certifikáty na všetky použité látky.

Svetlý poťah

 • pri výbere rozmeru a tvrdosti je možné bezplatne upraviť farbu poťahu, v prípade že vám nevyhovujú farebné fialové a sivé prvky na matraci
 • farebné a šedé odtiene látok a zipsy budú zamenené sa biele a svetlo sivé prvky

Údržba a starostlivosť:

 • Jednoduchým bočným odzipsovaním odoberiete hornú časť poťahu v priebehu niekoľkých sekúnd. Tento penový matrac je nutné umiestniť na lamelové rošty a otáčať vodorovne v smere hlava – nohy každé 3 mesiace.

ZÁRUKA A GARANCIE

 • Na matrac sa vzťahuje 3 ročná záruka
Rozmery a varianty

Výška matraca: 

 • 20 cm

Variant STREDNE Mäkký :

 • ideálny pre osoby spiace na boku a na chrbte
 • vhodný osoby s problémami chrbtice, bolesťami kĺbov
 • vhodný všetky osoby s hmotnosťou pod 60 kg, pre osoby nad 60 kg budete vnímať matrac ako stredne mäkký

Variant STREDNE Tvrdý:

 • pre osoby nad 90 kg, osoby pod 90 kg kg budete vnímať tento variant ako stredne tvrdý
 • osoby spiace prevažne na chrbte a bruchu
 • športovcov
 • osoby obľubujúce kvalitné stredne tvrdé a tvrdé matrace

výborný pomer cena vs. použité materiály a kvalita spánku

 • vhodný pre každého, kto hľadá špičkový matrac vo vynikajúcom prevedení za primeranú rozumnú cenu
 • vhodný ako špičkové riešenie top kvality spánku na manželské postele za bezkonkurenčnú cenu
 • Latexová a visco vrstva v matraci spoločne pôsobia ako výnimočný tlmič pohybov, ktorý minimalizuje prenos vibrácií, čím zabezpečujú pokojný a nerušený spánok pre obidvoch partnerov.
 • Všetky vrstvy matraca sú precízne perforované a prevzdušnené, čo zabezpečuje vynikajúcu ventiláciu, reguláciu teploty a pomáha udržiavať matrac svieži a suchý počas spánku.
Dokúpte si tiež
Máte otázky?

Naši priateľskí odborníci na spánok sú tu, aby Vám pomohli. Zavoljate nám alebo navštívte miestnu predajňu.

Často kladené otázky

Matrace SPIMSI sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov produkovanými v EU (španielske a francúzske peny, nemecké pružiny) s platnými certifikátmi kvality ISO 9001, vrátane pamäťovej peny, latexu a vysokoodolných pien a poťahových látok (OEKO-TEX). Kvalitu materiálov dôkladne strážime jednak kvôli zdravotnej nezávadnosti ale i trvanlivosti a dlhej životnosti.

Áno, všetky matrace SPIMSI sú vyrobené s certifikovanými penami ISO 9001, čo zaručuje, že neobsahujú škodlivé chemikálie a sú bezpečné pre váš domov. V procese spájania pien využívame najzdravší a najekologicejší spôsob lepenia HOT-MELT, využívaný pre svoju nezávadnosť i v potravinárstve.

Áno, matrace je možné otestovať 2 spôsobmi – priamo vo fabrike matracov SPIMSI a BENAB v Kežmarku pod Tatrami, kde sa nachádza príjemný showroom. Alebo je možné matrac vyskúšať priamo u vás doma v rámci 14-dňovej lehoty za podmienky, že matrac bude vrátený v nepoškodenom hygienickom ochrannom obale. V prípade, že matrac budete chcieť takto vrátiť, bude potrebné ho zabaliť i do originálnej fólie a zaslať ho kuriérom.

Váš matrac SPIMSI je dodávaný vákuovo zabalený v kompaktnej krabici. Jednoducho ho rozbaľte v miestnosti, kde ho budete používať, umiestnite na posteľný rám a opatrne odstráňte plastový obal. Nechajte matrac plne expandovať počas 24-48 hodín.

Matrace SPIMSI vyžadujú správne rošty na posteliach pre ich dlhodobú životnosť. V prípade penových matracov SPIMSI Joy, Dreamy a Harmony je nutné použiť lamelový pružný rošt. Tieto penové matrace sú vhodné i na polohovateľné rošty. Pružinový hybridný matrac SPIMSI Euphory je možné uložiť i na pevný masívny rošt alebo rovnú dosku, no rovnako i na lamelové rošty.

Matrace SPIMSI Dreamy, Harmony a Euphory sú špeciálne nadizajnované na jednoduchú údržbu a pravidelné pranie hornej časti poťahu. Táto časť je ľahko odnímateľná zipsom, Modely Harmony a Euphory majú zakomponovanú špeciálnu vrstvu QuickCoverWash™, kde horný poťah ľahko odzipsujete a zároveň na matraci vám zostáva šikovný vnútorný biely poťah s integrovaným chráničom matraca. Na tejto vrstve sa môžete i 1-2 noci pohodlne vyspať, pričom horný poťah si pokojne vyperiete a vysušíte. Poťah vášho matraca SPIMSI je prateľný v práčke podľa jednotlivej látky na 40 alebo 60 stupňov. Perte na jemnom cykle s miernym detergentom a nechajte voľne vyschnúť, aby ste zachovali jeho životnosť.

Matrac SPIMSI Dreamy

509,00 od 399,00 

Potrebujete pomôcť pri rozhodovaní?