-15 % Zľava

Matrac SPIMSI Joy

339,00 od 289,00 

-15 % Zľava

Už od 50 € mesačne alebo 0 % RPMN s Quatro. Vypočítať splátky

-15 % Zľava
Vyberte si rozmer

Štandardné rozmery

Zadať vlastný rozmer (atypický rozmer)

x =

Žiť JEDNODUCHO. Inovatívne a POHODLNE. Dopriať si ROZUMNE.

Komfortný penový matrac SPIMSI Joy infografika

Špičkový minimalistický penový matrac SPIMSI Joy, kombinuje prémiový komfort s moderným dizajnom, ideálny pre ľudí, ktorí hľadajú kvalitu a jednoduchosť v jednom. SPIMSI Joy je cenovo bezkonkurenčný najlacnejší variant z novej generácie matracov. Vo svojej výške 14 alebo 18 cm kombinuje inovatívne pohodlie vďaka latexovej pene, premyslenému odvetraniu a príjemnému poťahu so striebrom.

 • ClimaSoftTouch™: Táto 3 cm vysoká latexová vrstva vyrobená z kombinácie prírodného a syntetického latexu, ktorá ponúka vylepšenú priedušnosť a jemný hebký dojem, zabezpečujúc optimálnu cirkuláciu vzduchu a pohodlie počas spánku.
 • AirRefresh™ technológia: umožňuje efektívne vetranie a udržiava matrac svieži a suchý, čo znižuje akumuláciu vlhkosti a tepla a predlžuje životnosť matraca.
 • FlexiCore™ penové jadro: 14/resp. 10 cm/ vysoké jadro z peny s fialovomramorovým odtieňom poskytuje robustnú podporu a je zároveň pružné
 • Prémiový poťah Merilou: Vyrobený z hypoalergénnych materiálov s prídavkom striebra pre antiroztočové funkcie, čo pridáva ďalšiu úroveň hygieny a pohodlia.

Matrac SPIMSI JoyDream je ideálnou voľbou pre mladšie single osoby, mládež i deti, osoby do 100 kg, ktorí preferujú mäkšie a pohodlné spanie.

Detaily materiálov

ClimaSoftTouch™ – Latexová vrstva je navrhnutá pre vysoké pohodlie, jemný hebký dojem z matraca a priedušnosť. Vrstva s hrúbkou 3 cm a hustotou 60 kg/m³ je vyrobená z kombinácie prírodného a syntetického latexu. Vďaka zvýšenej perforácii tento materiál ponúka vylepšenú vzdušnosť, čo je ideálne pre užívateľov hľadajúcich matrac, ktorý zaisťuje cirkuláciu vzduchu a zabraňuje prehrievaniu počas spánku.

AirRefresh™ technológia – umožňuje prirodzené prúdenie vzduchu vnútri matraca vďaka unikátnej 1 cm vysokej mriežke z trvácneho ekologicky nezávadného materiálu. Zabezpečuje efektívne vetranie a udržanie sviežosti. Táto medzivrstva nielenže podporuje lepšiu cirkuláciu vzduchu, ale aj predlžuje životnosť matraca tým, že zabraňuje akumulácii vlhkosti a tepla.

Penové jadro matraca FlexiCore™ fialovomramorového odtieňa kombinuje moderné vlastnosti PUR peny s vysokou trvácnoťou. S hustotou 38 kg/m³ ponúka stabilnú a trvácnú podporu, ktorá je zároveň pružná pre komfortný spánok. Jeho 14 cm výška zaručuje, že telo bude počas spánku správne podopreté.

Poťah a starostlivosť o matrac

Antiroztočový prémiový poťah MERILOU

 • odolná a na dotyk príjemná látka MERILOU so striebornými antiroztočovými funkciami
 • Zloženie: Polyester 63%, Viskóza 26%, Polypropylén 9%, Striebrom Metalizovaný polyester 1%, Polyamid/nylon 1%“
 • je prateľný v 40° C. Odzipsovateľný z dolnej strany matraca.

Dolný poťah:

 • Pevná odolná protišmyková látka SPIMSI pre bezproblémové uloženie i na starších lamelových roštoch, drevených neopracovaných roštoch prípadne na dizajnových paletách
 • OEKO-TEX certifikáty na všetky použité látky.

Údržba a starostlivosť:

 • Tento penový matrac je nutné umiestniť na lamelové rošty a otáčať vodorovne v smere hlava – nohy každé 3 mesiace.

ZÁRUKA A GARANCIE

 • Na matrac sa vzťahuje 2 ročná záruka
Rozmery a varianty

Matrac SPIMSI Joy je dostupný v 2 rozličných výškach:

SPIMSI JOY 14 cm

 • pohodlný variant vhodný pre osoby do 60 kg
 • vhodný na postele pre deti a dorastajúcich mladých ľudí
 • do moderných ubytovacích zariadení, štýlové chaty a penzióny

SPIMSI JOY 18 cm

 • stredne mäkký matrac
 • odporúčaný pre osoby do 100 – 110 kg
 • minimalistické trendové bývanie v jednoduchosti a vo vysokej kvalite
 • ideálny pre osoby spiace na boku a na chrbte
 • vhodný osoby s problémami chrbtice, bolesťami kĺbov

Všetky vrstvy matraca sú precízne perforované a prevzdušnené, čo zabezpečuje vynikajúcu ventiláciu, reguláciu teploty a pomáha udržiavať matrac svieži a suchý počas spánku.

Dokúpte si tiež
Máte otázky?

Naši priateľskí odborníci na spánok sú tu, aby Vám pomohli. Zavoljate nám alebo navštívte miestnu predajňu.

Často kladené otázky

Matrace SPIMSI sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov produkovanými v EU (španielske a francúzske peny, nemecké pružiny) s platnými certifikátmi kvality ISO 9001, vrátane pamäťovej peny, latexu a vysokoodolných pien a poťahových látok (OEKO-TEX). Kvalitu materiálov dôkladne strážime jednak kvôli zdravotnej nezávadnosti ale i trvanlivosti a dlhej životnosti.

Áno, všetky matrace SPIMSI sú vyrobené s certifikovanými penami ISO 9001, čo zaručuje, že neobsahujú škodlivé chemikálie a sú bezpečné pre váš domov. V procese spájania pien využívame najzdravší a najekologicejší spôsob lepenia HOT-MELT, využívaný pre svoju nezávadnosť i v potravinárstve.

Áno, matrace je možné otestovať 2 spôsobmi – priamo vo fabrike matracov SPIMSI a BENAB v Kežmarku pod Tatrami, kde sa nachádza príjemný showroom. Alebo je možné matrac vyskúšať priamo u vás doma v rámci 14-dňovej lehoty za podmienky, že matrac bude vrátený v nepoškodenom hygienickom ochrannom obale. V prípade, že matrac budete chcieť takto vrátiť, bude potrebné ho zabaliť i do originálnej fólie a zaslať ho kuriérom.

Váš matrac SPIMSI je dodávaný vákuovo zabalený v kompaktnej krabici. Jednoducho ho rozbaľte v miestnosti, kde ho budete používať, umiestnite na posteľný rám a opatrne odstráňte plastový obal. Nechajte matrac plne expandovať počas 24-48 hodín.

Matrace SPIMSI vyžadujú správne rošty na posteliach pre ich dlhodobú životnosť. V prípade penových matracov SPIMSI Joy, Dreamy a Harmony je nutné použiť lamelový pružný rošt. Tieto penové matrace sú vhodné i na polohovateľné rošty. Pružinový hybridný matrac SPIMSI Euphory je možné uložiť i na pevný masívny rošt alebo rovnú dosku, no rovnako i na lamelové rošty.

Matrace SPIMSI Dreamy, Harmony a Euphory sú špeciálne nadizajnované na jednoduchú údržbu a pravidelné pranie hornej časti poťahu. Táto časť je ľahko odnímateľná zipsom, Modely Harmony a Euphory majú zakomponovanú špeciálnu vrstvu QuickCoverWash™, kde horný poťah ľahko odzipsujete a zároveň na matraci vám zostáva šikovný vnútorný biely poťah s integrovaným chráničom matraca. Na tejto vrstve sa môžete i 1-2 noci pohodlne vyspať, pričom horný poťah si pokojne vyperiete a vysušíte. Poťah vášho matraca SPIMSI je prateľný v práčke podľa jednotlivej látky na 40 alebo 60 stupňov. Perte na jemnom cykle s miernym detergentom a nechajte voľne vyschnúť, aby ste zachovali jeho životnosť.

Matrac SPIMSI Joy

339,00 od 289,00 

Potrebujete pomôcť pri rozhodovaní?