-14 % Zľava

Detský matrac SPIMSI KidsDream

Original price was: 151,00 €.Current price is: 130,00 €.

-14 % Zľava
-14 % Zľava

Expresná výroba tovaru. Odoslanie do 5 pracovných dní.

V kolekcii kvalitných SPIMSI matracov sme nezabudli ani na našich najmenších. Matrac SPIMSI KidsDream je vyvinutý špeciálne pre potreby do detských postielok – rieši nadmerné potenie detí či občasné zamočenie matraca. Obojstranne použiteľný:

  • Štandardná strana – moderná pena novej generácie so stredne tuhou tvrdosťou pre správny vývoj dieťaťa, odtieň mramor – 8 cm
  • Prevzdušnenná strana 2 – AirRefresh™ technológia: 1 cm vysoká mriežka z ekologicky nezávadného materiálu, poskytuje prirodzené prúdenie vzduchu
  • Kvalitný antibakteriálny vrchný poťah z látky Merilou , prateľný do 40 st. C, je veľmi príjemný vytvorený z jemnej látky s prvkami striebra.
  • Zo spodnej strany je poťah AntiSlip BaseFabric SPIMSI odolná vrstva, ktorú môžete položiť i na menej opracované rošty v postielke.
  • Celková výška matraca s poťahom- 10 cm
  • Rozmer matraca 120 x 60 cm  / prípadne je možné vyrobiť matrac na mieru podľa požiadaviek
Dokúpte si tiež
Máte otázky?

Naši priateľskí odborníci na spánok sú tu, aby Vám pomohli. Zavoljate nám alebo navštívte miestnu predajňu.

Často kladené otázky

Matrace SPIMSI sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov produkovanými v EU (španielske a francúzske peny, nemecké pružiny) s platnými certifikátmi kvality ISO 9001, vrátane pamäťovej peny, latexu a vysokoodolných pien a poťahových látok (OEKO-TEX). Kvalitu materiálov dôkladne strážime jednak kvôli zdravotnej nezávadnosti ale i trvanlivosti a dlhej životnosti.

Áno, všetky matrace SPIMSI sú vyrobené s certifikovanými penami ISO 9001, čo zaručuje, že neobsahujú škodlivé chemikálie a sú bezpečné pre váš domov. V procese spájania pien využívame najzdravší a najekologicejší spôsob lepenia HOT-MELT, využívaný pre svoju nezávadnosť i v potravinárstve.

Áno, matrace je možné otestovať 2 spôsobmi – priamo vo fabrike matracov SPIMSI a BENAB v Kežmarku pod Tatrami, kde sa nachádza príjemný showroom. Alebo je možné matrac vyskúšať priamo u vás doma v rámci 14-dňovej lehoty za podmienky, že matrac bude vrátený v nepoškodenom hygienickom ochrannom obale. V prípade, že matrac budete chcieť takto vrátiť, bude potrebné ho zabaliť i do originálnej fólie a zaslať ho kuriérom.

Váš matrac SPIMSI je dodávaný vákuovo zabalený v kompaktnej krabici. Jednoducho ho rozbaľte v miestnosti, kde ho budete používať, umiestnite na posteľný rám a opatrne odstráňte plastový obal. Nechajte matrac plne expandovať počas 24-48 hodín.

Matrace SPIMSI vyžadujú správne rošty na posteliach pre ich dlhodobú životnosť. V prípade penových matracov SPIMSI Joy, Dreamy a Harmony je nutné použiť lamelový pružný rošt. Tieto penové matrace sú vhodné i na polohovateľné rošty. Pružinový hybridný matrac SPIMSI Euphory je možné uložiť i na pevný masívny rošt alebo rovnú dosku, no rovnako i na lamelové rošty.

Matrace SPIMSI Dreamy, Harmony a Euphory sú špeciálne nadizajnované na jednoduchú údržbu a pravidelné pranie hornej časti poťahu. Táto časť je ľahko odnímateľná zipsom, Modely Harmony a Euphory majú zakomponovanú špeciálnu vrstvu QuickCoverWash™, kde horný poťah ľahko odzipsujete a zároveň na matraci vám zostáva šikovný vnútorný biely poťah s integrovaným chráničom matraca. Na tejto vrstve sa môžete i 1-2 noci pohodlne vyspať, pričom horný poťah si pokojne vyperiete a vysušíte. Poťah vášho matraca SPIMSI je prateľný v práčke podľa jednotlivej látky na 40 alebo 60 stupňov. Perte na jemnom cykle s miernym detergentom a nechajte voľne vyschnúť, aby ste zachovali jeho životnosť.

0 recenzií
0
0
0
0
0

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Detský matrac SPIMSI KidsDream”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Potrebujete pomôcť pri rozhodovaní?