Powered by Smartsupp

Špeciálna akcia

Špeciálna akcia – slovenské matrace Zľavy a špeciálne ceny – matrace, vankúše, paplóny, obliečky, rošty
-15 % Zľava
(2 recenzie zákazníkov)

339,00 od 289,00 

Minimalistický penový matrac SPIMSI Joy, je cenovo bezkonkurenčný najlacnejší variant z novej generácie matracov. Komfortná výška 14 alebo 18 cm.

-22 % Zľava
(1 recenzia zákazníka)

509,00 od 399,00 

Inovatívny prémiový matrac SPIMSI Dreamy s výbornou ventiláciou, ktorý spája jemnú latexovú penu s pamäťovou penou v ideálnej výške 20 cm.

-16 % Zľava
(1 recenzia zákazníka)

689,00 od 579,00 

Prémiový penový matrac SPIMSI Harmony je spojením komfortu a svetovej inovácie v jednom. 24 cm vysoký latexovo-pamäťový matrac slovenskej výroby.

-10 % Zľava

829,00 od 749,00 

Prémiový pružinový-hybridný matrac SPIMSI Euphory, navrhnutý s dôrazom na luxus, pohodlie a dlhodobú odolnosť. Špičkové pružiny, kvalitný latex a pamäťová pena vo 26 cm prémiovej výške.

-10 % Zľava

Original price was: 59,00 €.Current price is: 53,00 €.

Hľadáš výborný vankúš s pamäťovým efektom, ale štandardné anatomické vankúše sú buď vysoké alebo tuhé? Jedinečnú nastaviteľnosť prináša anatomický vankúš SPIMSI Bubbly.

-10 % Zľava

Original price was: 99,00 €.Current price is: 89,00 €.

Nevieš si vybrať aká pena je ideálna do vankúša? Hebký latex alebo prispôsobivá visco-pena. Vyber si SPIMSI Jolly a problém máš vyriešený!

-10 % Zľava

Original price was: 109,00 €.Current price is: 98,00 €.

Vynikajúci ergonomický vankúš vďaka unikátnemu materiálu vo visco pene VISCOOPER ako je meď a grafit. Dizajnový poťah z látky Desire s dlhou životnosťou.

-10 % Zľava

69,00 od 62,00 

Chránič matraca SPIMSI SoftFeel je šikovne vyvinutý tak aby bol príjemný na dotyk, nevydával neprirodzené zvuky (šušťania pri pohybe) a doprial vám pokojný spánok, pričom nepretržite chráni matrac.

-4 % Zľava

Original price was: 69,00 €.Current price is: 66,00 €.

Občas sa počas noci zapotíte? Paplón SPIMSI BambooDuvet je riešenie pre zdravý spánok pre teplejšie noci. Pre teplejšíe mesiace alebo miestnosti s vyššou vykurovacou teplotou.

-4 % Zľava

Original price was: 69,00 €.Current price is: 66,00 €.

Univerzálny antialergický paplón SPIMSI EasyDuvet je navrhnutý pre vaše pohodlie počas všetkých štyroch ročných období.

-14 % Zľava

Original price was: 151,00 €.Current price is: 130,00 €.

Matrac SPIMSI KidsDream je vyvinutý špeciálne pre potreby do detských postielok – rieši nadmerné potenie detí či občasné zamočenie matraca.

-5 % Zľava

Original price was: 139,00 €.Current price is: 132,00 €.

Prémiový paplón SPIMSI DuckyDuvet je navrhnutý z prírodných materiálov – kačacieho peria, páperia a bavlny pre maximálne pohodlie a dokonalý spánok.

-5 % Zľava

39,00 od 37,00 

Vankúš SPIMSI BambooPillow je navrhnutý pre letné teplejšie noci a zdravý spánok vďaka bambusovej viskóze, ktorá absorbuje prirodzene vlhkosť.

-5 % Zľava

39,00 od 37,00 

Univerzálny komfortný antialergický vankúš SPIMSI EasyPillow poskytuje pohodlie počas všetkých štyroch ročných období.

-16 % Zľava

19,00 od 16,00 

Dopraj si k matracu i perfektné obliečky SPIMSI Champagne s jemnými dizajnovými prúžkami…

-16 % Zľava

19,00 od 16,00 

Do sivej a minimalistickej spáľne sa dokonale hodia obliečky SPIMSI Gray z čistej česanej 100% bavlny v sivom odtieni s jemnými prúžkami.

-16 % Zľava

19,00 od 16,00 

Obliečky SPIMSI Sand v rôznych kombináciách a setoch pre veľký a stredný vankúš dokonale vytvoria pocit príjemného spánku, uži si dotyk čistej česanej 100% bavlny.

-16 % Zľava

19,00 od 16,00 

Do spálne každého farebného dizajnu sa ti budú hodiť snehovobiele obliečky SPIMSI Snow z čistej česanej 100% bavlny s jemnými prúžkami.

-14 % Zľava

37,00 od 32,00 

Šikovná napínacia jersey plachta SPIMSI Sunny v troch farebných odtieňoch.

-5 % Zľava

79,00 od 75,00 

Páperový vankúš SPIMSI DuckyPillow je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kombináciu luxusu, pohodlia a prírodných materiálov.

-10 % Zľava

129,00 116,00 

Kvalitný komfortný lamelový rošt SPIMSI Comfort Frame je vyrobený z kombinácie vrstvenej brezovej dyhy a masívneho buku. Kvalitné vyhotovenie, 28 lamiel a dlhá životnosť.

-10 % Zľava

199,00 179,00 

Až 42 trvácnych lamiel má v sebe prémiový rošt SPIMSI Premium Frame. Nepolohovateľný lamelový rošt vám za perfektnú cenu poskytne desiatky rokov kvalitnej podpory pre váš luxusný penový matrac.

-10 % Zľava

139,00 125,00 

Tento masívny rošt SPIMSI Wood Frame je ideálnou kombináciou k hybridným a taštičkovým matracom ako je SPIMSI Euphory. Kvalita z našej prírody a poctivých slovenských remeselníkov.

  • Akcia na matrace
  • Zľavy na matrace, vankúše, paplóny, rošty, obliečky a doplnky
  • Špeciálne ceny – latexové matrace, matrace z pamäťovej peny

Často kladené otázky

Matrace SPIMSI sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov produkovanými v EU (španielske a francúzske peny, nemecké pružiny) s platnými certifikátmi kvality ISO 9001, vrátane pamäťovej peny, latexu a vysokoodolných pien a poťahových látok (OEKO-TEX). Kvalitu materiálov dôkladne strážime jednak kvôli zdravotnej nezávadnosti ale i trvanlivosti a dlhej životnosti.

Áno, všetky matrace SPIMSI sú vyrobené s certifikovanými penami ISO 9001, čo zaručuje, že neobsahujú škodlivé chemikálie a sú bezpečné pre váš domov. V procese spájania pien využívame najzdravší a najekologicejší spôsob lepenia HOT-MELT, využívaný pre svoju nezávadnosť i v potravinárstve.

Áno, matrace je možné otestovať 2 spôsobmi – priamo vo fabrike matracov SPIMSI a BENAB v Kežmarku pod Tatrami, kde sa nachádza príjemný showroom. Alebo je možné matrac vyskúšať priamo u vás doma v rámci 14-dňovej lehoty za podmienky, že matrac bude vrátený v nepoškodenom hygienickom ochrannom obale. V prípade, že matrac budete chcieť takto vrátiť, bude potrebné ho zabaliť i do originálnej fólie a zaslať ho kuriérom.

Váš matrac SPIMSI je dodávaný vákuovo zabalený v kompaktnej krabici. Jednoducho ho rozbaľte v miestnosti, kde ho budete používať, umiestnite na posteľný rám a opatrne odstráňte plastový obal. Nechajte matrac plne expandovať počas 24-48 hodín.

Matrace SPIMSI vyžadujú správne rošty na posteliach pre ich dlhodobú životnosť. V prípade penových matracov SPIMSI Joy, Dreamy a Harmony je nutné použiť lamelový pružný rošt. Tieto penové matrace sú vhodné i na polohovateľné rošty. Pružinový hybridný matrac SPIMSI Euphory je možné uložiť i na pevný masívny rošt alebo rovnú dosku, no rovnako i na lamelové rošty.

Matrace SPIMSI Dreamy, Harmony a Euphory sú špeciálne nadizajnované na jednoduchú údržbu a pravidelné pranie hornej časti poťahu. Táto časť je ľahko odnímateľná zipsom, Modely Harmony a Euphory majú zakomponovanú špeciálnu vrstvu QuickCoverWash™, kde horný poťah ľahko odzipsujete a zároveň na matraci vám zostáva šikovný vnútorný biely poťah s integrovaným chráničom matraca. Na tejto vrstve sa môžete i 1-2 noci pohodlne vyspať, pričom horný poťah si pokojne vyperiete a vysušíte. Poťah vášho matraca SPIMSI je prateľný v práčke podľa jednotlivej látky na 40 alebo 60 stupňov. Perte na jemnom cykle s miernym detergentom a nechajte voľne vyschnúť, aby ste zachovali jeho životnosť.

Potrebujete pomôcť pri rozhodovaní?

Nákupný košík
Začnite písať názov produktu, ktorý hľadáte.
Feedback
Ohodnoťte svoju skúsenosť s e-shopom SPIMSI, produktami alebo zákazníckym servisom SPIMSI.
Popíšte nám prosím detaily v čom presnejšie ste boli spokojní alebo nespokojní. (nepovinný údaj)
Zadajte nám prosím váš e-mail, v prípade riešenia problému vás radi budeme kontaktovať. (nepovinný údaj)